[PL] Biblioteka Publiczna w Działdowie

Magazine

W maju 2021 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie (Mediateka) zorganizowała warsztaty dla grupy uczniów i uczennic z okolicznych szkół, którzy związani są z Mediateką. W swoim webmagazynie uczniowie wypróbowali różne szablony Canvy i poruszyli bardzo różne tematy – od spraw międzynarodowych, przez filozofię, sport po prezentację własnej szkoły.

Działdowo webmagasine – ateliers de mai
Działdowo webmagasine – ateliers de mai (2/2)

OTHER PROJECTS...

Magazine

[TR] TİNK – Web Dergileri

TİNK öğretmenleri ve öğrencileri olarak, ReNews projesinde edindiğimiz birikimi Web dergilerimizde sergileme fırsatı bulmak bizleri çok heyacanlandırmıştı. Web dergilerini oluşturmak amacıyla sanat, sağlıklı yaşam ve üretim alanındaki profesyonellere ulaşıp onların deneyimlerini edindiğimiz Medya Okuryazarlığı eğitimi ışığında projemizde sergiledik.

Magazine

[PL] CLXIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie

Przedstawiamy magazyn internetowy przygotowany przez uczniów ze CLXIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie na zakończenie warsztatów w maju 2021 roku. Autorzy artykułów nawiązali do filmu “Madagaskar”, przedstawili kilka włoskich atrakcji turystycznych. Znalazło się też miejsce na kilka słów o Szwecji.

Magazine

[PL] XI Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu

Uczniowie XI Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu przygotowali kilka artykułów, w których zajęli się rolą i pozycją kobiet; tym, jak zaplanować podróż; z przymrużeniem oka opisali różne typy licealistów; sparodiowali recenzję książki i w końcu napisali o młodzieżowym słowie roku.