[PL] Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu

Magazine

W listopadzie 2021 roku Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu – Filia w Gnieźnie zorganizowała warsztaty dla uczniów z I LO, II LO, III LO, Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium.

Uczniowie przygotowali kilkunastostronicową gazetę, w której napisali o tym, co się dzieje w ich mieście, o polskich filmach, o problemach psychicznych (to obecnie temat bardzo ważny dla polskiej młodzieży) i o zakupach w second-handach.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

OTHER PROJECTS...

Magazine

[TR] TİNK – Web Dergileri

TİNK öğretmenleri ve öğrencileri olarak, ReNews projesinde edindiğimiz birikimi Web dergilerimizde sergileme fırsatı bulmak bizleri çok heyacanlandırmıştı. Web dergilerini oluşturmak amacıyla sanat, sağlıklı yaşam ve üretim alanındaki profesyonellere ulaşıp onların deneyimlerini edindiğimiz Medya Okuryazarlığı eğitimi ışığında projemizde sergiledik.

Magazine

[PL] CLXIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie

Przedstawiamy magazyn internetowy przygotowany przez uczniów ze CLXIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie na zakończenie warsztatów w maju 2021 roku. Autorzy artykułów nawiązali do filmu “Madagaskar”, przedstawili kilka włoskich atrakcji turystycznych. Znalazło się też miejsce na kilka słów o Szwecji.

Magazine

[PL] XI Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu

Uczniowie XI Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu przygotowali kilka artykułów, w których zajęli się rolą i pozycją kobiet; tym, jak zaplanować podróż; z przymrużeniem oka opisali różne typy licealistów; sparodiowali recenzję książki i w końcu napisali o młodzieżowym słowie roku.